Robert Lewandowski strzelił pięknego gola w meczu o mistrzostwo! [WIDEO]

Robert Lewandowski strzelił bramkę na 2:0 w meczu z Borussią Dortmund. Polski napastnik w znakomitym stylu wykorzystał okazję, by pokonać Burkiego.

Robert Lewandowski pokonał bramkarza Borussii w 17. minucie spotkania. Najpierw przechwycił piłkę po niedokładnym podaniu Zagadou, potem przerzucił ją nad bramkarzem, żeby ostatecznie w akrobatycznym stylu trafić do pustej bramki. Dzięki jego trafieniu gospodarze prowadzą już 2:0 w spotkaniu z liderem Bundesligi - to spotkanie może zadecydować o mistrzostwie Niemiec. Relacja trwa na Sport.pl. Bramka Roberta Lewandowskiego jest jego dwusetnym trafieniem w historii jego występów w Bundeslidze.

Tak bramkę zdobył Robert Lewandowski:

W 89. minucie polski napastnik zdobył swoją 201. bramkę w Bundeslidze, ustalając wynik spotkania na 5:0 dla Bayernu Monachium.