Robert Lewandowski z golem! Sprytne uderzenie polskiego napastnika [WIDEO]

Robert Lewandowski świetnie zaczął mecz 26. kolejki Bundesligi z Mainz. Bayern po jego uderzeniu objął prowadzenie w 3. minucie meczu. Bayern rozgromił rywali 6:0.

Robert Lewandowski w 3. minucie meczu z Mainz dostał piłkę dośrodkowaną przez Davida Alabę. Mimo dwóch obrońców wokół, polski napastnik popisał się bardzo sprytnym uderzeniem w kierunku bliskiego słupka i pokonał bramkarza gości.

W sobotę Borussia Dortmund wygrała 3:2 z Herthą i wyprzedziła Bayern w Bundeslidze. Mistrzowie Niemiec po wygranej z Mainz powrócili na pozycję lidera.

Bayern walczy o mistrzostwo Niemiec, po tym jak w tygodniu odpadł z Ligi Mistrzów. Po bezbramkowym remisie z Liverpoolem w Anglii, Bawarczycy przegrali w środę u siebie 1:3.