Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niemieckie media: Robert Lewandowski zakończy karierę w Bayernie Monachium

Latem wydawało się, że Robert Lewandowski opuści Bayern Monachium. Obecnie niemieckie media twierdzą, że polski napastnik zakończy swoją karierę w barwach obecnego mistrza Niemiec.
Zobacz wideo

Niemieckie media w ostatnim czasie zaczęły informować, że Lewandowski nie ma żalu do działaczy, że zablokowali jego transfer z Bayernu. Został zapytany przez dziennikarzy o swoje plany na przyszłość. - Wciąż mogę grać na najwyższym poziomie jeszcze przez jakieś pięć, może siedem lat. Gram w Bayernie dość długo, a jeśli grasz w tak dobrej drużynie, to masz niewiele możliwości, by zrobić kolejny krok naprzód - odpowiedział polski napastnik.

Obecny kontrakt Lewandowskiego kończy się w czerwcu 2021 roku, ale już wiadomo, że władze Bayernu pracują nad możliwością przedłużenia kontraktu, aby Polak został w klubie przynajmniej na kolejne dwa lata. - Dotychczas wszystko układa się bardzo dobrze. Jestem zadowolony z komunikacji pomiędzy mną a klubem - odpowiedział napastnik Bayernu zapytany o sytuację w Bayernie.

Robert Lewandowski w sobotę strzelił dwie bramki w meczu z Wolfsburgiem, wygranym przez Bayern 6:0. Dzięki temu stał się najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii Bundesligi.