Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski był wściekły. Coraz większy problem w Bayernie Monachium

- Nie wiem czy Robert Lewandowski ma charakter Karima Benzemy z Realu Madryt. Lewandowski jest egzekutorem, ale potrafi grać z drugim napastnikiem - powiedział Tomasz Ćwiąkała o tym, jak zestawić atak reprezentacji Polski. Opowiedział też o problemach Lewandowskiego w Bayernie Monachium i jego wściekłości po ostatnim meczu.
Zobacz wideo

Program "Sekcja piłkarska" kierowany jest do szerokiego grona kibiców piłki nożnej. Porusza tematy dotyczące rozgrywek polskich i zagranicznych, prezentując różnorodny sposób ich omówienia - przystępny zarówno dla kibica bardziej mainstreamowego, jak i dla piłkarskiego analityka.

Oprócz rozmowy w programie zobaczyć możemy też wideofelieton "Przerysowany" Sebastiana Staszewskiego oraz specjalne wydania znanych już formatów wideo Sport.pl: wywiad "Dogrywka" Dominika Wardzichowskiego i analityczny program "W polu K" Konrada Fersztera i Piotra Majchrzaka.

Program "Sekcja piłkarska" jest nadawany na żywo na Sport.pl i Gazeta.pl co poniedziałek o godz. 20:00. Każdy odcinek potrwa około 50-55 minut. Fani piłki nożnej, którzy nie obejrzą go w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu.

Więcej o: