Prezes Bayernu zapowiedział wielki transfer. "Bild" zdradza potencjalne nazwiska

Prezes Bayernu Monachium Uli Hoeness przyznał, że bawarski klub zapewnił już sobie niektóre transfery na przyszły sezon. Nie zdradził jednak nazwisk nowych piłkarzy. Zrobili to natomiast dziennikarze "Bilda", którzy zasugerowali trzy potencjalne wzmocnienia mistrzów Niemiec.
Zobacz wideo

Władze Bayernu Monachium planują już wzmocnienia na przyszły sezon. Prezes Uli Hoeness w programie Doppelpass emitowanym przez stację Sport1 przyznał, że mistrzowie Niemiec zapewnili już sobie pozyskanie kilku zawodników. Nie zdradził jednak ich nazwisk. - Gdybyście tylko wiedzieli, kogo sobie zapewniliśmy od przyszłego sezonu. Ale nie możemy mówić, bo wtedy zaczną się złościć ci, co może będą mniej grać - przyznał.

Możliwe wzmocnienia podali jednak dziennikarze "Bilda", doskonale zorientowanego w kwestiach związanych z Bayernem. Ich zdaniem na liście zakupów mistrzów Niemiec z pewnością znajdzie się ktoś z trójki Benjamin Pavard, Lucas Hernandez, Timo Werner. A właściwie dwójki Hernandez - Werner, bo sprowadzenie Pavarda jakiś czas temu potwierdzał już dyrektor sportowy Bayernu, Hasan Salihamidzic. – Mogę potwierdzić, że Benjamin Pavard dołączy do nas od 1 lipca 2019. Podpisze pięcioletnią umowę - przyznał w rozmowie z niemieckimi dziennikarzami podczas zimowego obozu w Dosze.

Zespół z Monachium potrzebuje wzmocnień. W tym sezonie w lidze niemieckiej prezentuje się bowiem przeciętnie. W sobotę wygrał z Herthą Berlin w bardzo słabym stylu 1:0. Niewykluczone, że nowym nabytkiem Bayernu będzie napastnik. Robert Lewandowski pozostaje jedynym nominalnym zawodnikiem pierwszej linii, po tym jak Sandro Wagner w zimowym oknie transferowym odszedł do Chin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.