Prezes Bayernu zapowiedział wielki transfer na przyszły sezon. Już zaklepane!

Prezes Bayernu Monachium Uli Hoeness przyznał, że bawarski klub zapewnił już sobie niektóre transfery na przyszły sezon. Nie zdradził jednak nazwisk nowych piłkarzy. - Nie możemy mówić, bo wtedy zaczną się złościć ci, co może mniej będą grać - stwierdził Hoeness.
Zobacz wideo

Bayern Monachium walczy z Borussią Dortmund o mistrzostwo Niemiec, a z Liverpoolem w 1/8 Ligi Mistrzów. Działacze bawarskiego klubu myślą jednak nie tylko o trwającym sezonie, ale i o przyszłym. Prezes Bayernu Uli Hoeness w programie Doppelpass emitowanym w Sport1 przyznał, że mistrzowie Niemiec zapewnili sobie już niektóre transfery nowych piłkarzy na kolejny sezon. - Gdybyście tylko wiedzieli kogo sobie zapewniliśmy od przyszłego sezonu... Ale nie możemy mówić, bo wtedy zaczną się złościć ci, co może mniej będą grać - powiedział Hoeness.

Nowy zawodnik to Hernandez lub Pavard? A może konkurent dla Lewandowskiego?

Nie podając nazwisk, prezes bawarskiego klubu uruchomił lawinę spekulacji. Kto będzie nowym, wielkim wzmocnieniem Bayernu? Czy chodzi o Benjamina Pavarda lub Lucasa Hernándeza, o których donosiły nie raz już media w Niemczech i w Hiszpanii? A może o kogoś zupełnie innego? Nie da się ukryć, że zespół z Monachium potrzebuje wzmocnień. W tym sezonie w lidze niemieckiej prezentuje się mocno przeciętnie. W sobotę wygrał z Herthą Berlin w bardzo słabym stylu 1:0. Niewykluczone, że nowym nabytkiem Bayernu będzie napastnik. Robert Lewandowski pozostaje bowiem jedynym nominalnym zawodnikiem pierwszej linii, po tym jak Sandro Wagner w zimowym oknie transferowym odszedł do Chin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.