Bundesliga. Dietmar Hamann znowu przemówił na temat Roberta Lewandowskiego

Dietmar Hamann nie ustaje w krytyce Roberta Lewandowskiego. Ekspert niemieckiego Sky docenił grę Polaka w ostatnich spotkaniach, jednak ze nie zamierza zmieniać swojego podejścia do napastnika Bayernu.
Zobacz wideo

- Nie ma za wielu przyjaciół w Monachium. Jest mocno kontrowersyjny. Jego zachowanie na boisku jest irytujące. Wymachuje rękoma, pokazuje jakieś teatralne gesty. To sprawia, że jest samotnikiem. Wiem, że nadal regularnie zdobywa bramki, ale brakuje mu goli w najważniejszych meczach. Jego apatyczne ruchy na boisku sprawiają, że powoli staje się problemem Bayernu - mówił kilka dni temu Hamann w rozmowie z telewizją Sky.

Odpowiedź Lewandowskiego była konkretna. Przemówił na boisku. Gol i asysta to jego dorobek w meczu Bayernu Monachium z Schalke (3:1). Polak dzięki zdobytej w sobotnim starciu bramce stał się pierwszy zawodnikiem Bawarczyków ze 100 trafieniami na Allianz Arenie. Dodatkowo awansował w klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi.

Dietmar Hamann, który jest byłym reprezentantem Niemiec i zwycięzcą Ligi Mistrzów w barwach Liverpoolu, nie zamierza zmieniać swojego zdania. Uważa, że należy poczekać z dokładną oceną gry Lewandowskiego. - Zagrał teraz 2 dobre mecze, ale poczekajmy 3-4 miesiące. Jeśli nadal będzie grał tak, jak w tym tygodniu, to będę pierwszy, który powie, że to jest ten Lewandowski, którego chwaliłem przez ostatnie lata - stwierdził na antenie telewizji Sky, która wydała oświadczenie w związku z wypowiedziami swojego eksperta

Sekcja PiłkarskaSekcja Piłkarska Sport.pl

Więcej o: