Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski. Telewizja Sky Sports wydała oświadczenie ws. krytyki Polaka

- "Już od dawna Dietmar Hamann jest jednym z najbardziej znanych i cenionych ekspertów piłkarskich" - czytamy w oświadczeniu telewizji Sky Sports.
Zobacz wideo

Niedawno były reprezentant Niemiec, a obecnie telewizyjny ekspert, skrytykował Roberta Lewandowskiego. Zarzucił mu, że "staje się problemem Bayernu Monachium".

Na ripostę Polaka nie trzeba było długo czekać. Gol i asysta - to jego dorobek w meczu Bayernu Monachium z Schalke (3:1). Dzięki zdobytej w sobotnim starciu bramce Polak stał się pierwszym zawodnikiem Bawarczyków w historii ze 100 trafieniami na Allianz Arenie. Dodatkowo awansował w klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi.

Tymczasem telewizja Sky Sports wydała specjalne oświadczenie, w którym broni Hamanna.

- "Już od dawna Dietmar Hamann jest jednym z najbardziej znanych i cenionych ekspertów piłkarskich w telewizji niemieckiej. Wzbudza uznanie u widzów Sky Sports, ponieważ jego wypowiedzi są bardzo cenne i wyraziste. Czasem są uznawane za kontrowersyjne, bo nie wszyscy podzielają jego poglądy" - czytamy w komunikacie.

Do sytuacji odniósł się także Hasan Saliamidzić.

- To jego (Roberta Lewandowskiego - przyp.red.) najbardziej kompletny sezon w karierze i gra jak lider. Jeśli wasz ekspert mówi, że Bayern ma problem z Lewandowskim to brak mi na to słów - powiedział dyrektor sportowy Bayernu.

Sekcja PiłkarskaSekcja Piłkarska Sport.pl

Więcej o: