Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ojciec Jamesa Rodrigueza zdradził, gdzie może zagrać jego syn

- Mój syn otrzymał już wiele ofert - przyznał na łamach "Sport Bild" ojciec Jamesa Rodrigueza, pomocnika wypożyczonego z Realu Madryt do Bayernu Monachium. Dodał także, gdzie reprezentant Kolumbii może zagrać w przyszłym sezonie.
Zobacz wideo

James Rodriguez przebywa obecnie na wypożyczeniu w Bayernie Monachium, ale wiele mówi się o możliwym powrocie do Realu Madryt. Niko Kovac ma z piłkarzem mnóstwo problemów wychowawczych, bo ten często spóźnia się na treningi, a niemieckie media dodają, że chodzi obrażony i trudno jest się z nim porozumieć. 

Kilka dni temu dziennik "Marca" poinformował jednak, że Rodriguez latem może trafić do Juventusu. Na przenosiny do Turynu namawiać miał go bowiem Cristiano Ronaldo, który grał z Rodriguezem w Realu Madryt. Teraz możliwy transfer do Włoch skomentował ojciec reprezentanta Kolumbii.

Juventus? Mój syn przyjaźni się z Cristiano. Spoglądając obecnie na włoski futbol, to przejście do Juventusu byłoby dobrą decyzją - powiedział Wilson Rodriguez. Ojciec 27-latka wypowiedział się także na temat stosunków Jamesa z Kovacem. - Ancelotti i Heynckes byli lepsi dla Jamesa. Ustawiali go tam, gdzie jego miejsce. Należy korzystać z jego atutów. Kiedy widzę go siedzącego znowu na ławce rezerwowych, to jestem smutny. Podobnie jak cała Kolumbia.