"Robert Lewandowski będzie problemem dla Bayernu". Agent Polaka odpowiedział

- Fakt, że pan Dietmar Hamann obwinia za ostatnią porażkę Roberta Lewandowskiego, świadczy o jego wiedzy taktycznej lub o tym, że w ogóle nie widział meczu - powiedział "Bildowi" agent Polaka, Maik Barthel.

"Lewandowski będzie problemem dla Bayernu"

Bayern Monachium przegrał na wyjeździe z Bayerem Leverkusen 1:3 w meczu 20. kolejki niemieckiej Bundesligi. W trakcie pomeczowej analizy Dietmar Hamann nie szczędził słów krytyki w kierunku Roberta Lewandowskiego. - Sądzę, że Lewandowski będzie problemem dla Bayernu. Jego teatralne gesty, wymachiwanie rękoma, snucie się po boisku. To wpływa na to, że jest samotnikiem - stwierdził były reprezentant Niemiec.

Na słowa Hamanna zareagował agent kapitana reprezentacji Polski, Maik Barthel. - Krytyka piłkarzy po porażce z Bayerem Leverkusen na pewno nikomu nie pomoże. Sam fakt, że pan Hamann obwinia za nią Roberta, świadczy o jego wiedzy taktycznej lub o tym, że w ogóle nie widział meczu - powiedział Barthel na łamach "Bilda."

Po 20 kolejkach niemieckiej Bundesligi Bayern zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą siedmiu punktów do prowadzącej Borussii Dortmund. Następne spotkanie Bawarczycy rozegrają w środę, kiedy na wyjeździe zmierzą się z Herthą Berlin w 3. rundzie Pucharu Niemiec.

Więcej o: