Robert Lewandowski pokazał swoją umięśnioną sylwetkę. Tytan pracy

Robert Lewandowski pochwalił się w mediach społecznościowych, jak trenuje. Kapitan reprezentacji Polski wrzucił też zdjęcie, które przedstawia jego umięśnioną sylwetkę.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski pokazał, jak trenuje

Robert Lewandowski pokazał, jak wygląda jego indywidualny trening. Kapitan polskiej kadry umieścił na Instagramie film, na którym widać w jaki sposób trenuje. Na nagraniu zawodnik korzysta z pasów TRX. - Faster. Harder. Better - napisał w opisie Lewandowski, dodając przy tym emotikon ognia. Gdy piłkarz skończył trening, umieścił także na InstaStories kilka zdjęć, okraszając je podpisem: "Trening skończony. Świetne uczucie".

 

LewandowskiLewandowski https://www.instagram.com/_rl9/

Robert Lewandowski nie ma zmiennika

Powszechnie wiadomo, że polski napastnik jest tytanem pracy. 30-latek dba o formę nie tylko na boisku, ale i podczas indywidualnych zajęć. Lewandowski strzelił dla Bayernu Monachium już 12 goli w tym sezonie Bundesligi. Polak musi jednak uważać na swoje zdrowie, bo jest jedynym nominalnym napastnikiem Bawarczyków. Bayern kilka dni temu sprzedał Sandro Wagnera do Chin, przez co Lewandowskiego nie ma kto w ataku zastąpić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.