Robert Lewandowski odpowiedział niezadowolonym piłkarzom Bayernu Monachium

Robert Lewandowski odpowiedział niezadowolonym piłkarzom Bayernu Monachium. - Gdyby wszyscy byli zadowoleni, to mielibyśmy jeszcze większy problem - stwierdził napastnik mistrzów Niemiec.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski rozmawiał z portalem Sport1.de w sprawie informacji, jakie podawały ostatnio niemieckie media, w tym monachijski TZ. Czterech ważnych piłkarzy Bayernu Monachium jest coraz bardziej niezadowolonych. James Rodriguez, Renato Sanches, Jerome Boateng i Sandro Wagner są niezadowoleni z niewielkiej liczby minut, jaką otrzymują w tym sezonie. Wagner właśnie odszedł do Chin, ale pozostała trójka zostanie w Monachium przynajmniej do końca sezonu. James Rodriguez może zostać wykupiony z Realu Madryt po zakończeniu sezonu, ale nie wiadomo czy się na to zdecyduje ze względu na nie najlepsze relacje z trenerem Niko Kovacem. Renato Sanches gra jeszcze mniej, interesuje się nim Paris Saint-Germain. Za to Jerome Boateng jest zirytowany faktem, że latem nie pozwolono mu odejść do PSG, a Bayern starał się pozyskać Lucasa Hernandeza z Atletico Madryt już zimą.

Lewandowski odpowiedział

O zdanie w tej sprawie został zapytany Robert Lewandowski. - Gdybyśmy nie mieli niezadowolonych piłkarzy, którzy nie grają, wtedy problem byłby jeszcze większy. Wszyscy chcą grać i wygrywać. Ale widzę, że każdy piłkarz solidnie trenuje. To jest najważniejsze dla mnie i dla drużyny, że gdy już dostaną szansę, to dadzą z siebie wszystko - stwierdził Lewandowski.

Więcej o:
Copyright © Agora SA