Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Callum Hudson-Odoi nie przejdzie do Bayernu zimą. Chelsea odrzuciła ostatnią ofertę

Utalentowany Callum Hudson-Odoi nie przejdzie do Bayernu Monachium w zimowym oknie transferowym. Chelsea odrzuciła ostatnią ofertę mistrzów Niemiec. Rozmowy mają być wznowione latem.
Zobacz wideo

Mistrzowie Niemiec lewoskrzydłowego Chelsea starali się kupić od kilku tygodni. On sam również był zdecydowany na zmianę klubu, o czym świadczyło m.in. odrzucenie przez niego propozycji nowej umowy z "The Blues". Szefowie zespołu z Londynu proponowali mu podwyżkę pensji, która miała wzrosnąć z 25 do 95 tys. euro tygodniowo. Nawet taka oferta nie przekonała go jednak do złożenia podpisu na nowym kontrakcie.

Mimo jasnych intencji zawodnika, Chelsea sprzedawać go jednak nie zamierza, a przynajmniej nie zimą. Dziennikarze "Bilda" poinformowali, że szefowie klubu z Londynu odrzucili piątą propozycję monachijczyków. Piątą i na razie ostatnią, wynoszącą 46 mln euro. Niemieccy dziennikarze twierdzą, że dla władz Bayernu temat sprowadzenia Hudsona-Odoia w styczniu jest już zamknięty. Rozmowy mają wznowić latem.

18-letni młodzieżowy reprezentant Anglii w tym sezonie rozegrał 16 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił trzy gole i zaliczył pięć asyst.

Więcej o: