Robert Lewandowski zachwyca. "Jak stal! Wow! Co za sportowiec", pisze Bild

Robert Lewandowski zachwyca muskulaturą podczas zgrupowania Bayernu Monachium w Katarze. - Te mięśnie! Jak stal! Wow! Co za sportowiec - pisze "Bild".
Zobacz wideo

Bayern Monachium przygotowuje się do wiosennej części sezonu w Dausze. Zachwyt wśród niemieckich dziennikarzy i kibiców wzbudził Robert Lewandowski. Polak po krótkim urlopie zaprezentował muskulaturę, której pozostali koledzy z zespołu mogą mu tylko pozazdrościć. 

Robert Lewandowski zachwyca muskulaturą

Niemiecki "Bild" zachwyca się sylwetką kapitana reprezentacji Polski, podkreślając jego umięśnione bicepsy i szerokie ramiona. - Te mięśnie! Jak stal! Wow - co za sportowiec - pisze gazeta. Lewandowski po intensywnych treningach na boisku ćwiczy także na siłowni. Efekty jego ciężkiej pracy można łatwo zauważyć. 

Zachwyceni muskulaturą polskiego napastnika są także kibice mistrza Niemiec. - Czy Robert Lewandowski nie rozumie, że przerwa zimowa to czas, w którym należy zjeść własną wagę w Quality Street (mieszanka cukierków - przy. red.)? - pyta jeden z fanów na Twitterze. Inny dodaje: - Wygląda tak, jakby nie miał żadnej przerwy w treningach, mój mistrz. 

- Najwyraźniej Robert Lewandowski spędził zimową przerwę na siłowni. Każdą minutę - zauważa inny internauta. Jeśli prześledzi się zdjęcia Lewandowskiego na Instagramie z ostatnich miesięcy, to dostrzec można dużą różnicę w jego sylwetce w porównaniu do zdjęć z poprzedniego roku. 

 
 

Bayern Monachium kolejny mecz ligowy rozegra 18 stycznia. Tego dnia monachijczycy zmierzą się na wyjeździe z Hoffenheim. Obecnie są wiceliderami Bundesligi. Mają 36 punktów, o sześć mniej od prowadzącej Borussii Dortmund.

Więcej o: