Robert Lewandowski wygranym w Bayernie Monachium. Wywarł ogromne wrażenie

Robert Lewandowski jednym z wygranych zgrupowania Bayernu Monachium w Katarze - informuje niemiecki "Bild". Największym przegranym jest z kolei Franck Ribery.
Zobacz wideo

Dziennik "Bild" sporządził listę wygranych i przegranych zgrupowania Bayernu w Dausze. Piłkarze mistrza Niemiec od ponad tygodnia przygotowują się w Katarze do drugiej części sezonu. 

Robert Lewandowski wyróżniony

Robert Lewandowski znalazł się wśród wyróżnionych. Polski napastnik świetnie prezentował się na treningach. - Wrócił z wakacji w dobrej formie - podkreślono. Jeszcze z lepszej strony niż kapitan reprezentacji Polski pokazał się James Rodriguez. Kolumbijczyk był na zgrupowaniu w pełni zdrowy i wreszcie mógł zaprezentować swoje możliwości. - Wywarł na trenerze Niko Kovacu ogromne wrażenie - napisał "Bild". W ostatnich tygodniach obu panom nie było po drodze i wydawało się, że Rodriguez niebawem opuści Monachium. Wyróżnieni zostali także Jerome Boateng, Mats Hummels i Corentin Tolisso.

Największym przegranym zgrupowania w Dausze jest z kolei Franck Ribery. Wszystko z powodu zamieszania wokół złotego steku. Piłkarz pochwalił się tym daniem na Instagramie, fani go skrytykowali, a on w wulgarny sposób im odpowiedział. Obok Francuza na liście przegranych znaleźli się także  Arjen Robben, Javi Martinez i Meritan Shabani.

Więcej o: