Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Robert Lewandowski odpowiadał na pytania w "Q&A". Nie będzie trenerem

Robert Lewandowski był gościem w programie Q&A, który znalazł się na kanale Bayernu Monachium. Polak mógł odpowiedzieć na kilkanaście pytań od kibiców. Polak stwierdził m.in, że raczej nie zostanie trenerem i bardzo lubi jazdę na nartach wodnych.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski był najnowszym gościem serii "Q&A", czyli serii pytań i odpowiedzi. Nasz napastnik miał okazję odpowiedzieć na kilka pytań. - W szatni siedzę obok Nicklasa Sule, świetnie się rozumiemy. Dobrze znamy się także z Rafinhą, Franckiem Riberym, Davidem Alabą. Staram się też pomagać Alphonsowi Daviesowi - tłumaczył Lewandowski. 

Polak dodał także, że uwielbia jeździć na nartach wodnych. - Czasami zdarza mi się jeździć na nartach wodnych. Robię to jednak z głową. Uważam na siebie, bo to jednak niebezpieczne - mówił Polak.

Polak stwierdził również, że jego idolem z dzieciństwa był włoski napastnik Alessandro del Piero. Bayern Monachium przebywa teraz na obozie przygotowawczym, który zorganizowano w Katarze. W wolnych chwilach bawarski klub dba jednak o kontakt z kibicami, a na youtube'owym kanale pojawiają się filmiki ze zgrupowania. Nas najbardziej interesuje Robert Lewandowski, który odpowiadał na wiele pytań kibiców. Dzięki temu dowiedzieliśmy się również, że gdy zawodnik miał około 20 lat, jego głównym idolem był Thierry Henry. Polak stwierdził również, że bardzo ceni Oktoberfest, a Thomas Mueller nauczył go kilku słów po bawarsku.

Polak kategorycznie wypowiedział się jednak o swojej przyszłości. - Bycie trenerem mnie nie interesuje, ale nie można mówić nigdy. Nie myślę jeszcze o tym, czy zostanę przy futbolu po zakończeniu kariery - zaznaczał Polak.