Bayern Monachium wydał komunikat ws. stanu zdrowia Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski i Bayern Monachium przebywa na obozie przygotowawczym w Katarze. Bawarczycy ćwiczą formę przed drugą częścią sezonu. Na treningach żaden z zawodników mistrza Niemiec nie odpuszcza, o czym przekonał się ostatnio polski napastnik.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski przebywał ostatnio w Dubaju, gdzie wraz żoną oraz Wojciechem Szczęsnym i Sławomirem Peszką spędzał Sylwestra. W czwartek Lewandowski wrócił już do zajęć, podczas których niegroźnie ucierpiał. O zdarzeniu poinformowało konto Bayernu na Twitterze prowadzone w języku angielskim. Zamieszczony został tam krótki filmik, na którym widać jak polski napastnik jest opatrywany przez sztab medyczny. 

Lewandowski upadł po starciu

- Trening jest coraz bardziej intensywny. Lewandowski upadł po jednym ze starć, ale czuje się już dobrze i mógł kontynuować zajęcia - czytamy w krótkim opisie. Do treningów z zespołem wrócili już Corentin Tolisso i James Rodriguez, a po absencji na pierwszych zajęciach gotowy do ćwiczeń jest też Mats Hummels. Mistrzowie Niemiec kolejne spotkanie w Bundeslidze rozegrają 18 stycznia, gdy zmierzą się z Hoffenheim na wyjeździe.

Więcej o: