Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski zmienił zdanie w sprawie swojej przyszłości? Gdzie zakończy karierę?

Robert Lewandowski wbrew wcześniejszym zapowiedziom wcale nie musi zakończyć kariery w USA. Polak nie wykluczył tego, że zostanie na dłużej w Bayernie Monachium.
Zobacz wideo

- Mamy taką nadzieję, że Robert zakończy swoją karierę w klubie w Los Angeles. Możemy już mówić swobodnie, że mamy takie marzenie. Chcielibyśmy tam rozwijać swoje marki. Ciężko zapracowaliśmy na to, co mamy - powiedziała Anna Lewandowska, żona zawodnika, w rozmowie z Business Insider. W Los Angeles gra LA Galaxy, a w tym klubie w przeszłości występowali David Beckham czy Steven Gerrard. Obecnie występuje tam Zlatan Ibrahimović.

Obecny kontrakt Lewandowskiego wygasa w połowie 2021 roku. Wtedy kapitan reprezentacji Polski będzie miał 33 lata. - Nie wiem, czy na tym etapie kariery nadal będę mógł grać na najwyższym poziomie, ale na pewno rozważę możliwość zakończenia kariery w Bayernie - powiedział w rozmowie z "SportBildem".

Robert Lewandowski: Nie myślę o transferze

Jeszcze w maju Pini Zahavi, agent Lewandowskiego, mówił, że Polak "potrzebuje zmiany i nowego wyzwania w swojej karierze". Jednak teraz Lewandowski wypowiedział się w innym tonie. - Jestem z Bayernem całym swoim sercem. Jestem tutaj na 100 procent. Wszystkie problemy zostały rozwiązane i jestem z tego zadowolony. Czuję się dobrze w Bayernie i nie myślę o transferze. Latem miały miejsce pewne sytuacje, ale już wszystko zostało rozwiązane.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: