Boże Narodzenie 2018. Co zrobił Lewandowski? Wyszedł do dzieci i całkowicie je zaskoczył

Robert Lewandowski wraz z kolegami z Bayernu Monachium zrobił niespodziankę dzieciom występującym w FC Bayern KidsClub. Wszyscy razem zaśpiewali hymn mistrzów Niemiec.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski zaskoczył

Dzieci śpiewały świąteczną wersję "Gwiazdy Południa", czyli hymnu Bayernu Monachium, który jest wykonywany przez kibiców na stadionie podczas każdego spotkania. W pewnym momencie kotara się rozsunęła, a Robert Lewandowski wraz z kolegami dołączyli do chóru śpiewających dzieci.

 

- Bayern Monachium życzy Wesołych Świąt i przyjemnych dni kontemplacji! Niech Mikołaj zaskoczy was tak samo, jak piłkarze Bayernu dzieci z FC Bayern KidsClub, którzy dołączyli do nich, by zaśpiewać świąteczną wersję "Gwiazdy Południa" - napisano w opisie filmiku. Warto tutaj przypomnieć, że Robert Lewandowski jest nominowany do Ikony Sportu 2018. - Zawiódł w kluczowych momentach 2018 roku, czyli wiosną w Lidze Mistrzów i latem podczas mundialu w Rosji. Ale napastnik Bayernu Monachium to wciąż jeden z najlepszych piłkarzy świata, a jego statystyki strzeleckie są niemal perfekcyjne - uzasadniono jego nominację.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.