Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski zadowolony ze zmian w Bayernie Monachium. Sekret formy Polaka

- Dzięki wsparciu Thomasa Muellera mam więcej miejsca i mniej rywali do ogrania - mówi o sekrecie swojej świetnej formy Robert Lewandowski. Polak jest zadowolony ze zmian w Bayernie Monachium.
Zobacz wideo

Niko Kovac zmienił taktykę i odbudował zaufanie wśród najważniejszych piłkarzy Bayernu Monachium. Bawarski klub wygrał trzy ostatnie mecze i strzelił w nich aż 10 goli. Cztery z nich strzelił Robert Lewandowski. - Dzięki wsparciu Thomasa Muellera mam więcej miejsca i mniej rywali do ogrania - mówi o sekrecie swojej świetnej formy.

Ze współpracy z kapitanem reprezentacji Polski zadowolony jest również Thomas Mueller. - Nasza współpraca układa się dobrze, świetnie się rozumiemy. To znowu wygląda tak, jak powinno. Wprawdzie moglibyśmy być jeszcze bardziej skuteczni, ale da się to poprawić - zaznaczył Niemiec cytowany przez portal sport1.de.

- Wielu obserwatorów Bundesligi widzi przyczynę poprawy gry Bayernu właśnie we współpracy dwóch duetów: Lewandowskiego i Muellera w ataku i Joshuy Kimmicha i Leona Goretzki w środku pomocy. Niko Kovac skończył już z robieniem rotacji w składzie dla samych rotacji, zapowiedział że od tej pory będzie robił w składzie tylko zmiany wymuszone kontuzjami albo złymi wynikami testów zmęczeniowych - zaznaczył w swoim tekście Paweł Wilkowicz.

Bayern Monachium zagra w środę ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Rywalem drużyny Niko Kovaca będzie Ajax Amsterdam, a stawką pierwsze miejsce w tabeli grupy E. Bawarczykom do wygrania grupy wystarczy remis. Relacja z meczu Ajax - Bayern w środę o godz. 21 w Sport.pl.