Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kingsley Coman o problemach ze zdrowiem: Nie zgodzę się na kolejną operację, szybciej zakończę karierę

- Nie zgodzę się na kolejną operację, szybciej zdecyduje się na zakończenie kariery - powiedział Kingsley Coman w rozmowie z francuskimi dziennikarzami. Piłkarz Bayernu Monachium skomentował w ten sposób przewlekłe problemy ze stawem skokowym.

Tylko w 2018 roku Coman dwukrotnie musiał poddawać się operacjom stawu skokowego. Pierwsza wyeliminowała go z udziału w mistrzostwach świata w Rosji, a przez drugą stracił początek sezonu w Niemczech.

22-latek przekonuje, że jeżeli zdrowie znów go zawiedzie, kolejny zabieg nie będzie wchodził w grę. - To był dla mnie trudny rok. Mam już dość problemów ze zdrowiem i na pewno nie dałbym rady przejść przez to po raz trzeci. Nie zgodzę się na kolejną operację, szybciej zakończę karierę - przyznał Coman, cytowany przez portal foot01.com

I dodał: Co, jeśli tak się stanie? Po prostu rozpocznę nowe życie. Mam jednak nadzieję, że nie będę do tego zmuszony.

Coman jest 15-krotnym reprezentantem Francji, który do Bayernu trafił w sierpniu 2015 roku. Od tamtej pory w barwach Bawarczyków rozegrał 98 spotkań, w których strzelił 16 goli i zaliczył 22 asysty. Gdyby nie kontuzje, liczby byłego piłkarza Juventusu i Paris Saint-Germain byłyby z pewnością jeszcze lepsze.