Piękna bramka Łukasza Piszczka. Polak bohaterem Borussii Dortmund

Łukasz Piszczek strzelił kapitalnego gola w meczu niemieckiej Bundesligi z FSV Mainz. Polak został bohaterem spotkania, bo jego bramka dała zwycięstwo Borussii Dortmund.

Łukasz Piszczek nadal jest w znakomitej formie. Tym razem Polak oprócz bardzo przyzwoitej gry w defensywie dołożył fenomenalną bramkę z linii 16. metra. Polak popisał się potężna bombą niemal w samo okienko bramki Mainz.

Piszczek bramka z MainzPiszczek bramka z Mainz Screen Eleven Sport

Wtedy na tablicy było jeszcze 1:1, bo najpierw wynik spotkania otworzył Paco Alcacer, który w 64. minucie wykorzystał podanie Marco Reusa. Sześć minut później Mainz doprowadziło jednak do remisu.

W 76. minucie sprawy w swoje ręce wziął jednak Łukasz Piszczek i to Polak może czuć się bohaterem, bo Borussia dzięki zwycięstwo jest liderem Bundesligi i ma 30 punktów na swoim koncie.

1.FSV Mainz - Borussia Dortmund 1:2 (0:0)
0:1 - Paco Alcacer 66'
1:1 - Robin Quaison 70'
1:2 - Łukasz Piszczek 76'