Robert Lewandowski ma nowy pseudonim

Robert Lewandowski imponuje w meczach z Borussią Dortmund, więc niemieccy dziennikarze wymyślili mu nowy pseudonim - "Mr Klassiker".

Lewandowski strzelił już 11 goli w meczach Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. 10 w barwach Bayernu, jedną w barwach Borussii. Strzelecka forma kapitana reprezentacji Polski zaprocentowała nowym pseudonimem: "Mr Klassiker" (mecze Bayernu z Borussią nazywane są w Niemczech "Der Klassiker").

Lewandowski: Odpowiedziałem na kłamstwa

Mecz Borussii Dortmund z Bayernem Monachium będzie jednym z najciekawszych spotkań w Europie w ten weekend. Mecz odbędzie się 10.11 o godz. 18.30 w Dortmundzie.

- Borussia jest w dobrej formie, ale my też możemy grać dobrze. Mamy świetnych zawodników. Chciałbym, żeby Borussia zagrała otwartą piłkę. Wtedy mamy szansę znaleźć wolne przestrzenie, które dadzą nam sytuacje na gole - przyznał Lewandowski w rozmowie z oficjalną stroną Bundesligi.

Lewandowski i Bayern to niezbyt szczęśliwe małżeństwo

Borussia Dortmund jest liderem Bundesligi. Zespół Luciena Favre'a zdobył 24 punkty w dziecięciu meczach. Bayern jest trzeci. Ma 20 punktów.

Więcej o: