Robert Lewandowski niezadowolony z gry Bayernu Monachium, pisze "Sport Bild"

Robert Lewandowski jest niezadowolony i narzeka na małą liczbę okazji stwarzanych mu przez kolegów - pisze niemiecki dziennik "Sport Bild".

Robert Lewandowski zaciął się

Robert Lewandowski nie strzelił gola od trzech spotkań. Z Augsburgiem (1:1) usiadł na ławce, ale potem nie pokonał bramkarzy rywali przez 270 minut: z Herthą Berlin (0:2), Ajaksem (1:1) i Borussią Moenchengladbach (0:3).

Polak w tym sezonie Bundesligi trzy gole, ale spisuje się słabo. "W meczu z Borussią Moenchengladbach miał zaledwie 12 kontaktów z piłką. Mniej niż w jakimkolwiek innym meczu Bundesligi" - pisze gazeta.

Dziennik dodał także, że Polak popełnia błędy w ustawieniu i tworzy coraz większą lukę między atakiem i pomocą. „W ubiegłym sezonie ta przestrzeń wynosiła 20,1 m, teraz zwiększyła się do 21,9 m” – czytamy.

Jego nieskuteczność wynika z małej liczby stwarzanych mu okazji przez kolegów, przez co Lewandowski jest niezadowolony i na co się skarży. Sfrustrowani są również James Rodriguez, Javi Martinez i Sandro Wagner.

Niko Kovac niezadowolony

Niezadowolony jest również trener Niko Kovac, ale z innego powodu. Przed meczami do niektórych mediów wyciekają informacje dotyczące składu i ustawienia zespołu. Trener Bayernu Monachium nakazał piłkarzom absolutną dyskrecję. Zabronił im rozmawiać nawet ze swoimi agentami o składzie.

Niko Kovac stracił kontrolę nad zespołem? "Bild" wymienia problemy Bayernu Monachium

Bayern Monachium ma problem. "Robert Lewandowski nie będzie już lepszy. Potrzeba alternatyw"

Bayern Monachium świętował Oktoberfest

Bayern Monachium. Niko Kovac chciał dwóch piłkarzy. Władze odmówiły

Więcej o: