Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski. Cezary Kucharski krytykuje jego agentów

Cezary Kucharski krytykuje agentów Roberta Lewandowskiego. Jego zdaniem Pini Zahavi nie ma żadnego pomysłu na przeprowadzenie transferu Polaka do Realu Madryt. Nazwał go nawet amatorem.

Cezary Kucharski był agentem Lewandowskiego przez dziesięć lat. Robert Lewandowski w tym czasie grał kolejno w takich klubach jak Znicz Pruszków, Lech Poznań, Borussia Dortmund, czy w końcu Bayern Monachium.

Bayern Monachium. Marcel Zylla i Robert Lewandowski? Możliwy jest polski duet

Duet rozpadł się w lutym tego roku. Robert Lewandowski zatrudnił Piniego Zahaviego, jednego z najbardziej znanych agentów na świecie. Miał on przeprowadzić jego transfer do Realu Madryt.

Jednak zdaniem Kucharskiego Zahavi wraz ze swoją ekipą nie mieli żadnego pomysłu na doprowadzenie do tego transferu. Bayern Monachium ani myślał oddawać Polaka.

MŚ siatkówka. Polska - Francja. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV, stream online

Robert Lewandowski w Realu? "Wiedziałem, że do transferu nie dojdzie"

- Z mojego punktu widzenia – i na podstawie wiedzy jaką posiadam – zabawne było obserwowanie działań ludzi związanych z Lewym. Bo nie dostrzegłem żadnego spójnego pomysłu na przeprowadzenie transferu Roberta. Przeciwnie – wszystkie kroki, wszystko to, co było rozgrywane w mediach polskich i zagranicznych, było kontrproduktywne - powiedział Kucharski w rozmowie z dziennikiem "Sport".

- To utwierdzało mnie w przekonaniu, że do żadnego transferu nie dojdzie. Według mnie cel i korzyści tych działań medialnych nowych doradców Lewandowskiego był inny i sprzeczny z interesem piłkarza. Określam ich włoskim terminem: dilettante [amatorzy - dop. red.] - dodał Kucharski.

Jeżeli podobał Ci się artykuł, to wypróbuj nasz nowy sportowy newsletter. Kliknij, się zapisać >>>