Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski przedłuży kontrakt z Bayernem? Agent Polaka spotkał się z szefami klubu

Wiele wskazuje na to, że Bayern Monachium będzie ostatnim wielkim klubem w karierze Roberta Lewandowskiego. Agent piłkarza spotkał się w tej sprawie z szefami Bayernu.

Robert Lewandowski nie ukrywał, że latem chciał opuścić Bayern Monachium. Faworytami w walce o Polaka były Real Madryt i londyńska Chelsea, ale niemieccy działacze nie zamierzali siadać z ewentualnymi nabywcami do negocjacji w sprawie transferu. Agent Polaka Pini Zahavi, jak donosi "Sport Bild", spotkał się w ostatnich dniach z szefami bawarskiego klubu, Karlem-Heinzem Rummenigge i Uli Hoenesem, by porozmawiać o przyszłości napastnika.

Niemieccy dziennikarze zachwyceni sposobem zatrzymania Lewandowskiego w Bayernie

Niemieckie media twierdzą, że obie strony negocjują przedłużenie umowy Lewandowskiego z Bayernem. Polak wyznał ostatnio w rozmowie z "Bildem", że jego głowy nie zaprzątają już myśli o opuszczeniu Monachium: - Miałem oferty z innych klubów i rozważałem je, bo wiosną nie czułem się w Bayernie chciany. Ale przekonałem się, że jest inaczej, że ludziom na mnie zależy. (...) Zdecydowałem, że chcę tu zostać.

"Mundo Deportivo": Barcelona obserwuje Krzysztofa Piątka

Aktualny kontrakt Lewandowskiego z Bawarczykami jest ważny do 2021 roku. Polak rocznie zarabia 18 mln euro, najwięcej spośród wszystkich piłkarzy występujących w Bundeslidze.

Więcej o: