Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bayern Monachium krytykuje PSG. Zarzuca mu nieprofesjonalne działanie

Przedstawiciele Bayernu Monachium skrytykowali PSG, które starało się pozyskać Jerome'a Boatenga. Takie ataki w świecie futbolu zdarzają się bardzo rzadko.

PSG starało się pozyskać reprezentanta Niemiec, ale Francuzom nie udało się sfinalizować tego transferu przed zamknięciem okna transferowego.

Łukasz Fabiański o powołanych zawodnikach: Nie znałem wszystkich. Musiałem sobie "wygooglować"

Bayern Monachium jest niezadowolony ze sposobu, w jaki PSG próbowało dokonać tego transferu.

- Doradziłbym PSG zmianę dyrektora sportowego. Nie jest znakomitą reklamą tego klubu - powiedział Uli Hoeness, prezes Bayernu, w rozmowie z "Kickerem". Dyrektorem sportowym PSG jest Antero Henrique.

Ricardo Sa Pinto wytłumaczył niespodziewaną zmianę w bramce Legii

- PSG nie może sobie pozwolić na takiego dyrektora sportowego, jeśli chce być jednym z najlepszych klubów na świecie. Chcieliśmy za Boatenga 50 mln euro, gdyż nie chcieliśmy go oddawać i byliśmy przekonani, że PSG nie zapłaci takiej kwoty. Chcieliśmy również wyświadczyć przysługę naszemu trenerowi, który chciał zatrzymać piłkarza.

Działania PSG skrytykował również dyrektor sportowy Bayernu. - Nie chcę nikogo obrażać. Ale mogę powiedzieć: nie można robić takich rzeczy Bayernowi Monachium. W szczególności jeśli chodzi o piłkarza takiego kalibru - powiedział Hasan Salihamidzić.

Nigel Adkins: Kamil Grosicki jest jak nowy transfer

- Jeśli transfer ma się wydarzyć, wiele rzeczy musi się zgadzać. My musimy tego chcieć, piłkarz i drugi klub musi wykazać odpowiednie zainteresowanie. Nawet przez chwilę tego nie czuliśmy. Nawet Jerome powiedział mi, że taktyka drugiej strony była dziwna - stwierdził Salihamidzić.