Jakub Błaszczykowski w fatalnej sytuacji. W ogóle nie gra w Wolfsburgu

Jakub Błaszczykowski znajduje się w fatalnej sytuacji w Wolfsburgu. Reprezentant Polski po raz drugi z rzędu nie znalazł się w kadrze meczowej "Wilków". To źle wróży jego przyszłości w reprezentacji Polski.

Jakub Błaszczykowski rozegrał tylko jedno spotkanie w tym sezonie. Przebywał na boisku przez siedem minut starcia w Pucharze Niemiec z czwartoligowym SV Elversberg.

Kamil Grosicki zostaje w Hull City. Prezes Bursasporu zabrał głos

"Kicker" jeszcze w piątek informował, że władze Wolfsburga przekazały Błaszczykowskiemu, że powinien zmienić klub. Tak się jednak nie stało, a okno transferowe zamknęło się. To oznacza, że co najmniej przez pół roku reprezentant Polski zostanie w Niemczech.

Trener Bruno Labbadia ma prawdziwy ból głowy przy wyborze skrzydłowych. W pierwszym składzie grają Josip Brekalo i Renato Steffen, a do dyspozycji ma jeszcze m.in. Feliksa Klausa, Marvina Stefaniaka Ismaila Azzaouiego czy Paula-Georgesa Ntepa.

Bayern Monachium szykuje bombę transferową. Część wielkiego planu

Problemy Błaszczykowskiego zaczęły się w poprzednim sezonie wskutek problemów zdrowotnych. Stracił niemal pół roku przed mistrzostwami świata, łącznie w poprzednim sezonie rozegrał 13 spotkań.

Mimo swoich problemów Błaszczykowski został powołany do reprezentacji Polski na wrześniowe mecze z Włochami (Liga Narodów) oraz Irlandią (mecz towarzyski). Jeśli jednak nie będzie grał regularnie, jego przyszłość w kadrze może stanąć pod znakiem zapytania.

Kamil Grosicki zostaje w Hull City. Prezes Bursasporu zabrał głos

Więcej o: