Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski zmienił wizerunek. Polak "jak Rumcajs"

Robert Lewandowski w pierwszym meczu nowego sezonu Bundesligi pokazał zupełnie nowy image. Polak... zapuścił wąsy oraz brodę, co nie do końca spodobało się kibicom.

W piątek wystartował nowy sezon Bundesligi, a Robert Lewandowski popisał się nie tylko golem z rzutu karnego, ale także nowym, zadziornym wizerunkiem. 

Polski napastnik od lat przyzwyczaił do idealnie ułożonych włosów i dokładnie ogolonej twarzy, a miało to związek z tym, że  Lewandowski od lat był związany umową z firmą Procter&Gamble i reklamował szampony oraz maszynki do golenia. W jednym z wywiadów przyznał, że nawet jeden źle ułożony włos przeszkadza mu na boisku, czym mocno zirytował polskich kibiców po nieudanym mundialu.

Teraz jednak Polak zaprezentował zupełnie inny image, a na jego twarzy pojawił się dość bujny zarost. Od razu pojawiły się pogłoski, że Polak doskonale wykorzystuje negocjacje nowej umowy marketingowej i po prostu postanowił się nie golić. 

Robert LewandowskiRobert Lewandowski Screen Eleven Sports

W Internecie od razu pojawiło się sporo bezlitosnych komentarzy w kierunku polskiego napastnika:

Widziałaś się w lusterku?", "Czyżby kontrakt z Gillette się skończył?", "Trochę jak Rumcajs" "Ogoli się jak Bayern wygra LM, czyli nigdy - piszą kibice

Po meczu Lewandowski odniósł się do zmiany swojego wizerunku w rozmowie z Eleven Sports -  Wreszcie dojrzewam. To faza przejściowa, próba. Sam nie wiem, czy tak zostanie - śmiał się Polak 

Michał Probierz to mój faworyt. Idealny kandydat na trenera Legii

Lewandowski skomentował kuriozalnego karnego w meczu Bayernu

Bayern wygrywa, ale nie zachwyca. Czy znów straci Kingsleya Comana?

Więcej o: