Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezydent Bayernu prześmiewczo o transferze Lewandowskiego. "Mogliśmy dostać 150 milionów euro". Spotkanie 2 września

Prezydent Bayernu Uli Hoeneß stwierdził w rozmowie ze Sky, że mógł dostać oferty na 150 milionów euro za Roberta Lewandowskiego, ale zdecydowano się je odrzucać. Przyznał też, że agent Polaka pięć razy prosił o spotkanie, ale dostał odpowiedź, że mogą spotkać się... we wrześniu.

Robert Lewandowski zostanie w Bayernie Monachium na kolejny sezon. Klub Polaka nie chciał nawet słyszeć o transferze Polaka, a kulisy sprawy Lewandowskiego ujawnił Uli Hoeneß, czyli prezydent bawarskiego kluby. 

Hoeneß ujawnił, że mógł otrzymać oferty w wysokości nawet 150 milionów euro za Roberta Lewandowskiego, ale - zdecydowaliśmy, że nie będziemy ich przyjmować - mówi Niemiec w rozmowie ze Sky. - Nie mamy innego środkowego napastnika, z wyjątkiem Sandro Wagnera. Przede wszystkim nie mamy nikogo, kto nam zagwarantuje 30 bramek w sezonie - dodał. 

Hoeneß przyznał także, że agent Roberta Lewandowskiego próbował umówić się na rozmowę z władzami kluby. - Próbował umówić się ze mną i z Kalle (Karl-Heinz "Kalle" Rummenigge - przyp.red) na rozmowę z pięć razy. Powiedziałem mu, że będę miał na to czas dopiero 2-go września o 14:30 - zaskoczył prezydent klubu. 

- Roberta mieliśmy cały czas pod kontrolą. To nad jego menedżerem nie panowaliśmy. Prosił mnie o spotkanie cztery czy pięć razy - dodał.

Odpowiedź Hoenessa jest o tyle mocna, że 2-go września będzie już po oknie transferowym w lidze niemieckiej, co jednoznacznie mówi nastawieniu Bayernu. 

Jedna z najważniejszych osób w Bayernie przyznała także, że w 2019 roku klub dużo zainwestuje w piłkarzy - Obecnie zbieramy pieniądze, aby kupić kogoś większego, może już  w przyszłym roku - stwierdził. 

Lazio - Napoli. Polacy z Napoli zaczynają sezon od zwycięstwa. Gol Arkadiusza Milka

Cristiano Ronaldo zadebiutował w Juventusie "Mistrzowski debiut"

Carlo Ancelotti chwali Milika. Lepszy niż Szweczenko? "Strzeli w tym sezonie dużo bramek"

Więcej o: