Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski spotkał się z prezydentem Bayernu Monachium. Wystawna kolacja

Robert Lewandowski spotkał się z Ulim Hoenessem. Prezydent Bayernu Monachium zaprosił piłkarzy do swojej ulubionej restauracji nad jeziorem Tegernsee. Hoeness poświęcił Polakowi szczególną uwagę.

- Hoeness serdecznie przywitał się z trenerem Kovacem i jego piłkarzami. Szczególną uwagę poświęcił Robertowi Lewandowskiemu. Prezydent Bayernu długo rozmawiał z reprezentantem Polski. Z wyrazu ich twarzy można było wywnioskować, że przyświeca im jeden cel - sukcesy Bayernu Monachium - relacjonuje "Bild".

Lewandowski na kolacji z prezydentem Bayernu

Niemiecki tabloid opisał również menu, które zapewnił prezydent Bayernu Monachium. - Kiełbasy z fabryki należącej do Hoenessa, wieprzowina, krewetki i rissotto z kurkami - relacjonują niemieccy dziennikarze.

Piłkarzom towarzyszyła hiszpańska muzyka, efektownie przystrojone stoły i przepiękny widok na jezioro Tegernsee.

Niko Kovac o przyszłości Lewandowskiego

- W zeszłym tygodniu odbyliśmy rozmowę. Robert wie, co o nim myślę. Cały klub zna jakość, którą posiada napastnik reprezentacji Polski. Jest jednym z trzech najlepszych zawodników na świecie na tej pozycji. Dlatego go nie oddamy. To stanowisko, które mu przekazałem. Robert to zaakceptował. Bardzo mnie to ucieszyło - przyznał nowy trener Bayernu Monachium.

***

Vuković zaatakował dziennikarza na konferencji

Tomasz Adamek wraca na ring

Piłkarz Realu na testach medycznych w Chelsea