Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Niepewna przyszłość Roberta Lewandowskiego. Władze Bayernu unikają spotkania z jego agentem

Dziennikarze "Kickera" informują, że Uli Hoeness i Karl-Heinz Rummenigge unikają spotkania z agentem Roberta Lewandowskiego, Pinim Zahavim. Przyszłość polskiego napastnika wciąż pozostaje pod znakiem zapytania.

"Pini Zahavi od jakiegoś czasu stara się zorganizować spotkanie z Ulim Hoenessem i Karlem-Heinzem Rummenigge, ale ci go zbywają. Mimo że Robert Lewandowski chce odejść z klubu, władze nie chcą o tym słyszeć i nalegają na wypełnienie ważnego do 2021 roku kontraktu" - informują dziennikarze niemieckiego "Kickera".

Ich zdaniem agent Polaka chce się skontaktować z włodarzami bawarskiego klubu, aby namówić ich na sprzedaż Lewandowskiego. Ci jednak nie chcą o tym słyszeć. Wolą, aby 29-latek wypełnił kontrakt, który obowiązuje jeszcze przez trzy lata. Dlatego nie widzą sensu spotkania z Zahavim.

"Kicker" dzieli się też dość niespodziewaną informacją, jakoby najbliżej pozyskania Lewandowskiego był Manchester United. W grze pozostaje też Real Madryt. Chelsea, Manchester City i Paris Saint-Germain miały natomiast zrezygnować ze starań.

Bądź na bieżąco z informacjami sportowymi. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisz się do newslettera!

Więcej o: