0
1
1
Kartki: Herrmann, Peitz, Schmidt - żółta Skład: Kronholm - Herrmann (80. Peitz), Schimdt, Czichos, cen den Bergh - Kinsombi - Schindler, Weilandt (76. Janzer), Muhling, Seydel - Ducksch.
Bramki: Knoche (75.) Kartki: Udukhai, Brooks - żółta Skład: Casteel - William, Knoche, Brooks, uduokhai - Guilavogui - Steffen, Malli (76. Camacho), Arnold, Brekalo (90+2. Błaszczykowski) - Origi (84. Dimata).
VfL Wolfsburg utrzymał się w Bundeslidze. W poniedziałek zespół Bruno Labbadii pokonał na wyjeździe Holstein Kiel 1:0 w rewanżowym meczu barażowym.

VfL Wolfsburg w barażach znalazł się przez to, że zajął 16. miejsce w tabeli Bundesligi. Holstein Kiel był trzeci w rozgrywkach 2. Bundesligi. W pierwszym meczu barażowym drużyna Bruno Labbadii wygrał 3:1.

W rewanżu znów lepszy okazał się Wolfsburg, który wygrał 1:0 po bramce Robina Knoche z 75. minuty gry. Reprezentant Polski - Jakub Błaszczykowski - na boisku pojawił się w drugiej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy.