Robert Lewandowski ogłosił swoją decyzję piłkarzom Bayernu Monachium

Robert Lewandowski ogłosił w szatni Bayernu Monachium, że po sezonie chce odejść do Realu Madryt. Taką informację opublikował "Sport Bild".

Lewandowski długo milczał, ale w końcu zdradził swoim kolegom z drużyny swoje plany. Napastnik reprezentacji Polski przyznał, że po zakończeniu obecnego sezonu chce odejść do Realu Madryt. Informację o rozmowie Lewandowskiego z pozostałymi piłkarzami Bayernu przekazali dziennikarze "Sport Bilda".

- Zachowywał się cierpliwie i profesjonalnie, chociaż gra w ataku Realu Madryt zawsze była jego marzeniem - podsumowała sytuację Polaka niemiecka gazeta.

Taka informacja tylko podgrzewa atmosferę przed półfinałem Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium zagra z Realem Madryt. Pierwszy mecz odbędzie się w Monachium (25.04, godz. 20.45), a rewanż w Madrycie (01.05, godz. 20.45).

Działacze Bayernu podkreślają już od dłuższego czasu, że Lewandowski zostanie w Monachium na kolejny sezon, ale "Sport Bild" zaznacza, że spotkania w Lidze Mistrzów będą dobrą okazją do omówienia tematu transferu na najwyższych szczeblach.

Więcej o: