Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Rummenigge: Lewandowski na 100% zostanie w Bayernie

Prezes Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge przyznał, że transfer Roberta Lewandowskiego w najbliższym okienku transferowym jest niemożliwy i Polak zostanie w Bayernie na kolejny sezon.

Rummenigge absolutnie wykluczył zmianę barw przez Roberta Lewandowskiego. Według prezesa Bayernu Polak zostanie w klubie jeszcze co najmniej sezon.

- Mogę się założyć z każdym, że Robert zagra w przyszłym sezonie w Bayernie Monachium - powiedział Kickerowi Rummenigge. Polski napastnik wielokrotnie był łączony z transferem do Realu Madryt.

- Co może nas przekonać do sprzedaży Lewandowskiego? Nawet kosmiczna suma transferowa nie wpłynie na decyzję Bayernu - przyznał Rummenigge.

Rummenigge: Lewandowski jest bezcenny

Prezes Bayernu wspomina: - Pamiętam rok 2008, kiedy dostaliśmy niewiarygodną ofertę od Chelsea za Francka Ribery'ego. Media mówiły o 80 milionach euro plus Jose Bosingwa - Bayern odmówi.

- Od tamtego dnia cały świat futbolu wiedział, że wbrew woli Bayernu Monachium nikt nie może kupić piłkarza Bayernu Monachium - wspomina Rummenigge. Tak samo jest teraz w przypadku Lewandowskiego.

Zdobywca Złotej Piłki z 1980 i 1981 roku przyznał, że Robert Lewandowski jest niesamowicie ważnym piłkarzem Bayernu i prawdopodobnie jest najlepszym napastnikiem w Europie.

Więcej o: