Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zwrot w karierze Roberta Lewandowskiego! Polak zmienia menedżera

Robert Lewandowski nie będzie już współpracował z Cezarym Kucharskim, który był menedżerem kapitana reprezentacji Polski od 10 lat - poinformował na Twitterze Mateusz Borek. Nowym agentem kapitana reprezentacji Polski został Pini Zahavi.

- Po ponad 10 latach współpracy. Robert Lewandowski zmienia agenta. Z Czarkiem Kucharskim zrobili dużo fajnych rzeczy razem, ale współpraca właśnie dobiegła końca. Teraz czas na światowy TOP - napisał dziennikarz Polsatu na swoim Twitterze.

Nowym agentem kapitana reprezentacji Polski i napastnik Bayernu Monachium został Pini Zahavi, który reprezentuje interesy m.in. Javiera Mascherano i Carlosa Teveza.

- To dla mnie wielki zaszczyt i przywilej, że będę reprezentował i dbał o karierę najlepszego napastnika świata - powiedział Zahavi w rozmowie z Mateuszem Borkiem, który wypowiedź agenta opublikował na Twitterze.

Zmiana menedżera może oznaczać wzmocnienie pozycji Polaka na rynku transferowym. Jeżeli kapitan reprezentacji Polski zwiąże się z jednym z najlepszych agentów świata, to może wywalczyć wielki transfer.

Więcej o:
Komentarze (83)
Zwrot w karierze Roberta Lewandowskiego! Polak zmienia menedżera
Zaloguj się
 • remul

  Oceniono 17 razy 13

  I tak długo wytrzymał z tym komediantem, który nieustannie klepał głupoty na dziobie i oblizywał się na myśl o każdej nowej zlotówce.

 • melmakianin

  Oceniono 15 razy 13

  Zwrot w karierze Roberta Lewandowskiego! - postanowił być panczenistą?

 • radek_sziwa

  Oceniono 12 razy 6

  To i tak jakiś cud, że Kucharski dotrwał do transfery do Monachium. On jest na arenie międzynarodowej nikim, Lewy trafił mu się jak ślepiej kurze ziarno, zapewne kiedyś tam związali się umową długoterminową na wiele lat bez możliwości jej zerwania albo z gigantycznymi karami.

 • lont12

  Oceniono 11 razy 5

  Czarek "dbał o wizerunek" Lewego. To on mu polecił wkładać paluch między zęby po każdej strzelonej bramce.

 • hen355

  Oceniono 4 razy 4

  "Lewndowski wraca do Polski" Klik klik klik.
  Na wielkanoc. uh uh uh

 • clemek

  Oceniono 8 razy 4

  Swoje zarobił na lewym. Kurek złota zakręcony. Swoja droga ciekawe czym mu pidpadl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX