Bundesliga. Gol Marco Reusa zaprzeczył prawom fizyki [WIDEO]

Fenomenalnego gola w meczu Borussii Moenchengladbach z Borussią Dortmund strzelił Marco Reus. To trzeba zobaczyć!

Sytuacja miała miejsce w 32. minucie spotkania. Reprezentant Niemiec popisał się kapitalnym uderzeniem, piłka obrała niezwykłą parabolę lotu.

Co ciekawe, Reus wcale nie zamierzał tak uderzyć. - Źle uderzyłem piłkę, chciałem kopnąć ją po prawej stronie bramkarza. Wyszło dobrze, ale chciałem uderzyć inaczej - przyznał w rozmowie ze Sky.

BVB ostatecznie wygrało 1-0. Pełne 90 minut rozegrał Łukasz Piszczek. Jego ekipa zajmuje drugie miejsce w tabeli z 40 pkt - traci 19 pkt do prowadzącego Bayernu Monachium. Borussia Moenchengladbach jest 10. z 31 pkt, przegrała już czwarty mecz z rzędu.