Bundesliga. Problemy w meczu Koeln - Freiburg. Czego piłkarze szukali w śniegu?

Do kuriozalnej sytuacji doszło w niedzielnym meczu Bundesligi pomiędzy FC Koeln i SC Freiburg. W 15. minucie sędzia podyktował rzut karny, ale w jego wykonaniu przeszkodził... śnieg.
FC Koeln
Bramki: Klunter (8.), Guirassy (16. - karny), Stanko (29. - sam.) Kartki: Klunter, Ozcan, Guirassy - żółta Skład: Horn - Olkowski, Sorensen, Heintz, Horn - Lehmann, Ozcan - Klunter (79. Clemens), Jojić (70. Bisseck), Rausch (72. Risa) - Guirassy
SC Freiburg
Bramki: Petersen (39., 89. - karny, 90. - karny), Haberer (65.) Kartki: Haberer, Hofler, Kleindienst - żółta Skład: Schwolow - Koch, Schuster (18. Kleindienst), Lienhart (17. Stanko) - Stenzel, Haberer, Hofler, Guenter - Ravet, Petersen, Terrazzino (63. Kath)

Atak zimy w Niemczech spowodował kuriozalną sytuację w meczu FC Koeln z SC Freiburg. W 15. minucie sędzia podyktował rzut karny, a jego wykonanie utrudnił... śnieg.

Do piłki podszedł Sehrou Guirassy, ale nie wiedział, w którym miejscu powinien ustawić piłkę. Wtedy do akcji wkroczył sędzia.

Sytuacja, jak na podwórku. Ale trzeba przyznać, że Sehrou Guirassy zachował zimną krew.

Mecz zakończył się zwycięstwem Freiburga 4:3. Bartosz Kapustka nie znalazł się w kadrze meczowej. Cały mecz w barwach Koeln rozegrał Paweł Olkowski.