Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gwiazdor Bayernu oszalał?! Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie podczas urlopu [WIDEO]

Mats Hummels w mediach społecznościowych zamieścił krótki film, na którym widać, jak skacze z balkonu do basenu. Nieodpowiedzialne zachowanie piłkarza nie spodobało się kibicom Bayernu Monachium. On sam jednak całe zajście zbagatelizował.

"Nie róbcie tego w domu" - napisał dziennik "Bild", komentując występek Hummelsa. Gwiazdor Bayernu i reprezentacji Niemiec - podczas pobytu w Chorwacji - skoczył z balkonu do basenu. Pewnie niewiele osób, by się o tym dowiedziało, ale 28-latek postanowił kilka dni temu opublikować film z tego zajścia na swoim Instagramie (w czwartek rano miał ponad 300 tys. wyświetleń).

 

Kibice od razu skrytykowali zachowanie Hummelsa. - Ktoś, kto jest przykładem dla wielu młodych ludzi, nie powinien publikować takiego filmu - napisała jedna z fanek. - To było totalnie nieodpowiedzialne - dodał ktoś inny. A to i tak jedne z łagodniejszych komentarzy, które znalazły się pod tym wideo.

Sam zawodnik starał się jednak bagatelizować całą sytuację. - Wygląda to bardziej spektakularnie niż w rzeczywistości - przekazał Hummels.