0
0
3
1
Bramka: Lewandowski (9. minuta - karny) Skład: Starke(46. Fruchtl); Rafinha, Martínez (46. Coman), Hummels, Bernat; Tolisso, Alaba; James, Mueller (46. Sanches), Ribery, Lewandowski
Arsenal
Bramka: Iwobi (94. minuta) Skład: Cech(72. Martinez), Bielik(46. Bramall), Mertesacker, Monreal, Maitland-Niles, Coquelin(46. Willock), Xhaka, Kolasinac (43. Nelseon), Ozil(46. Iwobi), Welbeck(72. Nketiah), Lacazette(46. Walcott)
Napastnik Bayernu Monachium otworzył wynik meczu z Arsenalem (1:1), który rozgrywany był w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup. Spotkanie po rzutach karnych wygrała drużyna z Londynu.

W 8. minucie meczu w polu karnym został sfaulowany Juan Bernat. Petra Cecha strzałem z jedenastu metrów pokonał Robert Lewandowski.

W ostatniej minucie doliczonego czasu gry, po asyście Aarona Ramseya Alex Iwobi doprowadził do remisu.

W rzutach karnych lepszy okazał się Arsenal. Mistrzowie Niemiec nie wykorzystali aż trzech jedenastek. Robert Lewandowski opuścił boisko w 64. minucie.

45 minut w barwach ekipy z Londynu rozegrał Krystian Bielik.

W towarzyskim turnieju udział bierze sześć zespołów: Arsenal, Bayern, Borussia Dortmund, Milan, Inter i Lyon.

We wtorek Borussia pokonała Milan 3:1 i prowadzi w tabeli.

Kosecki: Nie wracam do Polski z podkulonym ogonem