Bundesliga. Znakomita współpraca Lewandowskiego z Robbenem! Odpowiadają za trzy bramki Bayernu

Robert Lewandowski znakomicie współpracuje z Arjenem Robbenem! Polak strzelił dwa gole z Augsburgiem (3-1) po asystach Holendra i zrewanżował mu się podaniem przy jego golu.

Lewandowski otworzył wynik spotkania w 19. minucie. Robben zbiegł z lewego skrzydła do środka i świetnie dostrzegł wbiegającego z głębi pola napastnika Bayernu, który pewnym strzałem pokonał Marwina Hitza.

Nie minęło 120 sekund a Lewandowski zrewanżował się Robbenowi, który był niepilnowany w polu karnym Augsburga.

Na początku drugiej połowy niecelne podanie obrońcy Augsburga przejął Robben, który podał na wolne pole. Do piłki dopadł Lewandowski i minął bramkarza, po czym skierował piłkę do pustej bramki.