Bundesliga. Franck Ribery uderza w Guardiolę, prezydent Bayernu reaguje

Karl-Heinz Rummenigge, prezydent Bayernu Monachium skrytykował Francka Ribery'ego. Francuz nie przebierał w słowach na tematy byłego szkoleniowca monachijskiego klubu - Pepa Guardioli. - Brakuje mu doświadczenia, a do tego za dużo mówi - wypalił o Hiszpanie Ribery.

Franck Ribery nie potrafił znaleźć porozumienia z Pepem Guardiolą. Konflikt pomiędzy piłkarzem i trenerem narastał, ale Francuz dał upust swoim emocjom dopiero po przyjściu do klubu nowego trenera. Guardiolę zastąpił Carlo Ancelotti, a doświadczony zawodnik wyraźnie odżył.

- Z Ancelottim możemy dokonywać wielkich rzeczy. To trener, który potrafi odpowiednio podejść do piłkarzy, ja czuję się teraz wolny i w pełni zmotywowany. Cieszę się, że trafił do Bayernu - powiedział Ribery. Te słowa, to oczywisty cios w kierunku Guardioli.

Zachowanie 33-letniego skrzydłowego nie spodobało się prezydentowi Bayernu. Karl-Heinz Rummenigge w ostrych słowach odpowiedział Francuzowi. - Czy reakcja Ribery'ego jest normalna dla sfrustrowanego piłkarza? Nie, nie miał powodu, by uderzać w Guardiolę. Wiele wygraliśmy pod jego wodzą - powiedział.

- Nie ma powodu, by w ten sposób w niego uderzać. Za wcześnie też na porównania między Guardiolą i Ancelottim. Carlo prezentuje inny styl, każdy trener ma swój własny pomysł na taktykę. Pep chciał, by jego zespół dominował i posiadał piłkę. Wygrywanie i odnoszenie sukcesów są ważną sprawą - zakończył prezydent monachijskiego klubu.

Cristiano Ronaldo zaprosił modelkę na kolację na Ibizie [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o: