Bundesliga. Michael Zorc: Błaszczykowski? Jeszcze będziemy rozmawiać

- Borussia nie zamierza oddawać piłkarzy z ważnymi kontraktami - przekonuje w magazynie "Kicker" Michael Zorc, dyrektor sportowy Borussi Dortmund. Nie wyklucza, że w klubie pozostanie Jakub Błaszczykowski.

Błaszczykowski ma jeszcze rok ważnej umowy z Borussią, ale wydawało się, że pozostanie piłkarza w Dormtundzie wydaje się niemożliwe. Odkąd trenerem jest Thomas Tuchel, z Polakiem mu nie po drodze. Poprzedni sezon Błaszczykowski spędził na wypożyczeniu w Fiorentinie, teraz też mówiło się o tym, że zagra w innym klubie. Zorc w "Kickerze" przekonuje, że sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

- Borussia nie zamierza oddawać piłkarzy z ważnymi kontraktami. Oczywiście, trwają cały czas rozmowy z kilkoma zawodnikami - mówi Zorc.

Zapytany wprost o Błaszczykowskiego, powiedział: - Będziemy jeszcze z nim rozmawiać. Kuba jest bardzo zasłużonym graczem dla Borussi i zawsze będziemy go traktować z najwyższym szacunkiem. Jego punkt widzenia będzie miał wpływ na to, jak będziemy myśleć - powiedział Zorc.

Dyrektor sportowy Borussii nie wyznaczył żadnej daty rozmowy z polskim pomocnikiem, ale z wcześniejszych informacji od agenta piłkarza wynika, że w pierwszych dniach sierpnia sprawa powinna się wyjaśnić.

Chcesz wiedzieć więcej o Jakubie Błaszczykowskim? Sprawdź jego autobiografię >>

Milik pobije dwa rekordy transferowe! Suarez, Ibrahimović i Ronaldo daleko w tyle

Zobacz wideo

źródło: Okazje.info

Więcej o: