Bundesliga. Carlo Ancelotii chwali Roberta Lewandowskiego. "Jest fantastyczny"

Nowy trener Bayernu Monachium wyznał, że jego zespół nie potrzebuje już wzmocnień. Nawet odejście ofensywnego zawodnika, Mario Goetze tego nie zmieniło. - W poprzednim sezonie Lewandowski zdobył mnóstwo goli. To fantastyczny piłkarz - powiedział Carlo Ancelotti.

Goetze wrócił do Borussi Dortmund po trzech latach spędzonych w Monachium. Carlo Ancelotti nie zamierza jednak szukać dla niego zastępstwa. - Mamy obsadzone wszystkie pozycje - powiedział Włoch na wtorkowej konferencji prasowej. - Nie musimy sprowadzać nowych graczy. Jestem bardzo zadowolony z obecnego składu. Mamy świetny zespół - dodał.

Trener mistrzów Niemiec podkreślał, że w ataku jest fantastyczny Robert Lewandowski, którego nie zamierza sprzedawać. Przez ostatnie kilka miesięcy światowe media często pisały o zainteresowaniu ze strony Realu Madryt.

- Widziałem go w akcji wiele razy. W poprzednim sezonie Lewandowski zdobył mnóstwo goli. To fantastyczny piłkarz. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy go w zespole. Bardzo go potrzebujemy - mówił Włoch.

Bayern przed nadchodzącym sezonem kupił dwóch zawodników - Renato Sanchesa i Matsa Hummelsa.

Cristiano Ronaldo zaprosił modelkę na kolację na Ibizie [ZDJĘCIA]

Więcej o: