Puchar Niemiec. Bayern ograł Werder i awansował do finału! Robert Lewandowski rozegrał całe spotkanie

W półfinale Pucharu Niemiec Bayern Monachium pokonał na własnym boisku Werder Brema 2:0 po dwóch golach Thomasa Muellera. Bawarczycy dzięki wygranej awansowali do finału rozgrywek.

Nikt nie spodziewał się innego scenariusza, niż pewne zwycięstwo Bayernu, ale gospodarzom wcale wygrana łatwo nie przyszła. Werder dobrze się bronił przez większość spotkania i sam próbował groźnie kontrować. Świetnie spisywał się Neuer.

Gola dla gospodarzy w 30. minucie zdobył Mueller. Xabi Alonso idealnie dośrodkował z rzutu rożnego, a Niemiec strzałem głową skierował piłkę do siatki. Mueller zdobył także drugą bramkę. W 71. minucie w polu karnym Wederu został sfaulowany Vidal, a Niemiec zamienił jedenastkę na gola. Robert Lewandowski rozegrał całe spotkanie, ale nie był zbyt widoczny. Może przebudzi się w finale? Bayern czeka na wygranego z pary Hertha Berlin - Borussia Dortmund. To spotkanie w środę o 20:30. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.

Awantura w TV, legendarna rozmowa ze Zlatanem. Za co kochamy Kloppa?

Pelé, Salvador Dali, David Bowie i... Hannibal Lecter, czyli kiedy futbol spotyka street art [ZDJĘCIA]