Bundesliga. Guardiola: Bayern nie ma zawodników pokroju Messiego i Ronaldo

- Nie jestem zadowolony z naszej gry. Bayern nie ma zawodników pokroju Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Oni są w stanie strzelić 50, 60 bramek w sezonie - powiedział po meczu z Schalke Pep Guardiola.

Bayern pewnie pokonał w sobotę Schalke 04 Gelsenkirchen 3:0, ale po końcowym gwizdu Hiszpan był wściekły na swoich zawodników. - W pierwszej połowie nie było nas na boisku. Przepraszam za to fanów. Kibice chcą oglądać 90 minut, w których jest pełno dynamitu - powiedział Guardiola.

Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Robert Lewandowski, który pewnie zmierza po koronę króla strzelców Bundesligi. - Bayern nie ma zawodników pokroju Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Oni są w stanie strzelić 50, 60 bramek w sezonie - wypalił Hiszpan. Tych słów nie kierował w stronę Polaka, ale całej drużyny. Guardiola wymaga od swoich piłkarzy pełnego zaangażowania i ciężkiej pracy na boisku.

- Musimy skupić się na naszym nastawieniu. Ciągle biegać. I biegać. Różnica między drugą a pierwszą połową była bardzo duża - przyznał.

Jak wygląda Arjen Lewandowski, czyli połączyliśmy twarze piłkarzy. Rozpoznasz wszystkich? [QUIZ]

Czy Robert Lewandowski jest słabszy od Leo Messiego i Cristiano Ronaldo?
Więcej o: