Bundesliga. "Bild": Sobiech na wylocie z Hannoveru 96

- Artur Sobiech przeżywa swój najgorszy moment w Hannoverze 96 - pisze "Bild" o sytuacji Polaka i sugeruje, że może odejść latem.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas Sobiech nawet nie usiadł na ławce rezerwowych swojego zespołu we wtorek z Wolfsburgiem (0:4), mimo że nic mu nie dolegało. - Jestem rozczarowany. Po raz pierwszy nie znalazłem się w składzie, mimo że jestem zdrowy - powiedział w rozmowie z "Bildem". Stało się tak nawet pomimo zawieszenie Hugo Almeidy. Hannover zaczął to starcie bez nominalnego napastnika.

Jego kontrakt wygasa w 2017 i obecnie jego przedłużenie wydaje się mało prawdopodobne. A w najbliższym lecie Hannover będzie miał przedostatnią szansę by zarobić na nim jakikolwiek pieniądze.

Dziennik podkreśla, że Polak wraz z Hiroshim Kiyotake jest najlepszym strzelcem zespołu z trzema golami, ale "nie jest to dowód na jego niezwykłe umiejętności strzeleckie, tylko ogólną słabość Hannoveru". Przez pięć lat Sobiech strzelił 14 goli w 93 meczach ligowych. - Dam z siebie więcej i postaram się odzyskać miejsce w składzie - powiedział Sobiech.

Hannover znajduje się w bardzo złej sytuacji. Po 24 meczach ma na koncie zaledwie 17 pkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Do miejsca barażowego - zajmowanego przez Werder - traci 4 pkt, ale ma o jeden mecz rozegrany więcej.

Obserwuj @sportpl

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.