Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Immobile cieszy się zainteresowaniem gigantów

- Istnieje szansa na to, że wrócę do Włoch - powiedział Ciro Immobile na temat swojej przyszłości w rozmowie ze ?Sky Sports Italia?, według którego snajperem zainteresowana jest AS Roma. - Borussia ma nowego trenera i najpierw chciałbym z nim porozmawiać.

Miał zastąpić Roberta Lewandowskiego, ale nic z tego nie wyszło. Ciro Immobile do Borussi Dortmund przychodził jako król strzelców Serie A, ale zderzenie z Bundesligą okazało się brutalne. Nie dość, że do "Lewego" się nawet nie zbliżył, to niekiedy nie mieścił się w podstawowym składzie zespołu Juergena Kloppa.

Po zakończeniu sezonu media zaczęły spekulować nad przyszłością reprezentanta Włoch. Według "Sky Sports Italia" zatrudnieniem Immobile zainteresowana jest AS Roma.

- Istnieje szansa na to, że wrócę do Włoch - powiedział Ciro Immobile na temat swojej przyszłości. - Ale Borussia ma nowego trenera i najpierw chciałbym z nim porozmawiać.

Wspomniany nowy trener Thomas Tuchel zapewnił z kolei, że nie skreśla Włocha mimo kiepskiej postawy w minionym sezonie.

Rzymski klub nie jest ponoć jedynym, który widziałby napastnika Borussi Dortmund w swoim składzie.

- Na razie jesteśmy na samym początku okienka transferowego. Jestem łączony z kilkoma dużymi firmami i bardzo mi to schlebia - przyznał były zawodnik Torino, który w obecnym sezonie strzelił tylko 7 goli we wszystkich rozgrywkach.

Materiały partnerów Borussia Dortmund - Szalik adidas Performance FINBERLINOMB... Nike Performance TIEMPO GENIO TF...

Więcej o: