Bundesliga. Franz Beckenbauer widziałby Kloppa w Bayernie

Honorowy prezydent Bayernu Monachium Franz Beckenbauer widziałby w osobie Juergena Kloppa następcę Pepa Guardioli w Bayernie Monachium.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Oczywiście, że mogę sobie wyobrazić Kloppa jako następcę Guardioli - wprost powiedział Beckenbauer w rozmowie z telewizją Sky. - Kiedy jeszcze byłem prezydentem, klubu często rozmawialiśmy o nim i wierzę, że bardzo dobrze pasowałby do Bayernu - dodał.

Trener Borussii ogłosił już, że po sezonie odchodzi z klubu. Tymczasem Guardiola zapowiedział, że chce wypełnić kontrakt, który jest ważny jeszcze przez kolejny rok.

- Klopp jest opcją dla Bayernu. Pytanie, jak długo Guardiola zostanie w Monachium. Mogę sobie wyobrazić, że Guardiola odejdzie w 2016. Mam nadzieję, że na długo, ale powinno się też rozważać zatrudnienie Kloppa - analizował Beckenbauer.

Klopp zdążył już odnieść się do tej kwestii na konferencji prasowej. - Nie interesuje mnie, co się o mnie mówi. To nie mój problem - uciął spekulacje.

Hit w półfinale

We wtorek Bayern i Borussia zagrają w półfinale Pucharu Niemiec. - Myślę, że Klopp, ogłaszając odejście, dał swoim piłkarzom dodatkową motywację. Będą chcieli dać mu coś na do widzenia I to może być tylko trofeum - stwierdził Beckenbauer.

Zobacz wideo

Przeczytaj też:

>> Bayern jest już mistrzem Niemiec

>> Bramkarz Borussii nie zagra

>> Jak skończy Klopp?

>> Klopp dementuje: Nie zdradziłem żony

Lewandowski strzela wielkim. Barcelona następna? [WIDEO]

Kto awansuje do finału Pucharu Niemiec?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.