Bundesliga. Olkowski w FC Koeln do czerwca 2019 roku

25-letni obrońca reprezentacji Polski przedłużył o dwa lata kontrakt z FC Koeln. - Paweł bardzo szybko się zaaklimatyzował i stał się jednym z podstawowych zawodników drużyny. Wypełnił nasze oczekiwania. Wierzymy, że ma potencjał, by rozwinąć się jeszcze bardziej - mówi prezes klubu.

Obecny kontrakt z Olkowskim obowiązywał do końca czerwca 2017 roku. Klub zdecydował się przedłużyć umowę o dwa kolejne lata - do końca czerwca 2019 roku. W poniedziałek decyzję ogłoszono.

- Paweł bardzo szybko się zaaklimatyzował i stał się jednym z podstawowych zawodników drużyny. Wypełnił nasze oczekiwania. Jego szybkość i waleczność są ważnymi elementami naszej gry. Wierzymy, że ma potencjał, by rozwinąć się jeszcze bardziej - powiedział Joerg Schmadtke, prezes FC Koeln.

Olkowski w tym sezonie zagrał w 28 meczach FC Koeln. Strzelił dwa gole. - Transfer do Koel był bardzo dobrą decyzją. Dziękuję klubowi i trenerom za zaufanie. Czuję się tutaj bardzo dobrze i chcę dać z siebie wszystko - powiedział Olkowski.

Jak się skończą eliminacje Euro 2016 w polskiej grupie? [WYTYPUJ SAM!]

źródło: Okazje.info

Więcej o: